Przeglądy Instalacji Gazowych w Warszawie

Zalecane jest co jakiś czas wykonywać przeglądy instalacji gazowych aby sprawdzić szczelność całego układu. Magdziarz Warszawa przeprowadza przeglądy gazowe w oparciu o najnowszą aparaturę. Dzięki temu klienci mają pewność, że przegląd instalacji gazowej zostanie wykonany z należytą dokładnością. Ponadto świadczymy inne usługi związane z układami gazowymi takie jak konserwacja. Doświadczenie i codzienna praktyka to najlepsza gwarancja prawidłowo wykonanych usług.

Gas - Przeglądy Gazowe

Szczelność instalacji

Oferujemy także przeglądy instalacji gazowych w atrakcyjnych cenach. Kompleksowo sprawdzamy szczelność instalacji. Działamy szybko a na miejscu naprawy czy przeglądy zawsze zostawiamy porządek. Jeśli przeglądy gazowe to tylko z Magdziarz Warszawa.

.

Przeglądy Gazowe w Warszawie

Instalacje gazowe w domach i w firmach muszą być regularnie poddawane przeglądom. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w przypadku większości budynków, powinno to mieć miejsce co najmniej raz do roku. Dlatego jeżeli mamy instalację gazową – bez względu na to czy chodzi o ogrzewanie, boiler gazowy czy kuchenkę – warto mieć również pod ręką zaufaną firmę, która wykonuje przeglądy gazowe.

Kuchenka - Przeglądy GazoweJak często wykonywać przegląd?

Choć rzeczywiście w przypadku większości budynków wystarczy nam przegląd gazowy wykonywany raz do roku, to jednak są od tego przepisu wyjątki. Najważniejszy z nich dotyczy budynków, których powierzchnia zabudowy przekracza 2000 m2. W metropolii takiej jak Warszawa nie brakuje tego rodzaju budowli. Warto zatem zapamiętać, że w takich obiektach przegląd instalacji musi być wykonywany co najmniej dwa razy do roku.
Druga kontrowersja wiąże się z nieprawidłowym odczytaniem przepisów, które mówią że właściciele domków jednorodzinnych są zwolnieni z corocznych przeglądów wymienionych w ustawie elementów instalacji. Nie oznacza to całkowitego zwolnienia z dokonywania przeglądu.
Jeżeli mamy wątpliwości, warto w tej sprawie zasięgnąć porady specjalisty z firmy Magdziarz, oferującej przeglądy gazowe w Warszawie.

Na czym polegają przeglądy gazowe?

Podstawowe czynności wykonywane podczas przeglądu składają się z następujących kroków:

  • sprawdzenie stanu technicznego przyłączy instalacyjnych,
  • sprawdzenie połączeń przewodów, urządzeń gazowych i pomiarowych (gazomierze),
  • sprawdzenie zgodności instalacji z wymaganymi przepisami,
  • sprawdzenie stężenia gazu w pomieszczeniach i wnękach gazowych,
  • sprawdzenie stanu przewodów spalinowych.

Palnik Gazowy - Przeglądy

Przegląd, wykonywany przez fachowca, posiadającego odpowiednie uprawnienia, polega przede wszystkim na sprawdzeniu szczelności instalacji. Testy wykonuje się z pomocą specjalnych mierników, które są w stanie wyłapać nawet niewielkie ilości gazu w powietrzu. Stwierdzenie ewentualnej nieszczelności wiąże się z koniecznością jak najszybszego usunięcia problemu.
Po dokonanej naprawie przegląd musi być wykonany jeszcze raz, by stwierdzić czy było to jedyne źródło nieszczelności i czy rzeczywiście cała instalacja jest teraz szczelna.

Firma Magdziarz – Przeglądy Gazowe Warszawa

Wybór dobrej i pewnej firmy prowadzącej przeglądy gazowe jest bardzo ważny. Nie chodzi przecież tylko o pieczątkę, ale również o nasze bezpieczeństwo. Od dobrze wykonanego przeglądu może zależeć nasze zdrowie i życie.
Warszawska firma Magdziarz zajmuje się przeglądami gazowymi od wielu lat. Jej pracownicy prowadzą również prace hydrauliczne i instalacyjne. Dbając o zadowolenie klientów stale podnoszą kwalifikacje i monitorują stan obowiązujących przepisów, by jak najlepiej wykonywać powierzone im przez klientów zadania.

Najlepsza oferta

Przeglądy gazowe w Warszawie wykonuje wiele firm, ale nie każda dysponuje tak długą listą zadowolonych klientów. Dobrze wykonane usługi i atrakcyjne ceny – to podstawowy atut firmy Magdziarz.
Oprócz samych przeglądów pracownicy firmy wykonują również montaże piecyków gazowych, podłączenia kuchenek, legalizacje wodomierzy, czyszczenia kanalizacji i inne prace instalacyjne.

.